Obsah stránky | Úvodní stránka
Žamberk na Facebooku (odkaz se otevře v novém okně)  Žamberk na YouTube (odkaz se otevře v novém okně)

Sdružení historických sídel Čech Moravy a Slezska (odkaz se otevře v novém okně)

Napsali o nás ...

Death of Glory: Atlantic Ocean

Vyšlo dne:10.02.2015
Autor: Fidiko
Periodikum:ORLICKÝ.net

Poslední ze série unikátních projekcí/přednášek cestovatele Martina Dolečka v ČR, jeho odjezdem na dobrodružnou výpravu napříč Atlantikem!
Rodák z Letohradu Martin Doleček vám prozradí, co už se svou plachetnicí zažil a jaké jsou jeho další plány, pozoruhodné i v rámci celosvětového jachtingu! Dozvíte se, jak se píše nový zápis do české cestovatelské historie. Jaké strasti, radosti i rizika nese cestování napříč oceány a jaké to je, trávit celé měsíce sám na malé jachtě. O tom všem vám zkušený jachtař povypráví 20. února od 18 hodin v Divišově divadle v Žamberku!

Přijďte se podívat na cestopisný psychologicko-experimentální film o dvou mladých námořnících, kteří se rozhodli na malé plachetnici čelit oceánu a všem jeho nebezpečím. Pepa Prokop a Martin Doleček mají ze svých cest neuvěřitelné zážitky; křižovali mnoho moří, navštívili spoustu exotických ostrovů a potkali hodně zajímavých lidí.

Navštivte projekci Death or Glory: Atlantic ocean, jejíž výtěžek bude věnován k záchraně tohoto projektu a jeho dalšího filmového vývoje. Cestopisný dokument doplněný přednáškou hlavního aktéra této fascinující výpravy promítneme už 20. února od 18 hodin v Divišově divadle!
Foglová Petra, Bc. | dne 10.02.2015Obsah stránky |  Navigace | Úvodní stránka