Obsah stránky | Úvodní stránka
Žamberk na Facebooku (odkaz se otevře v novém okně)  Žamberk na YouTube (odkaz se otevře v novém okně)

Sdružení historických sídel Čech Moravy a Slezska (odkaz se otevře v novém okně)

Napsali o nás ...

Zahájení předvánočního Žamberka

Vyšlo dne:19.11.2014
Autor: Žamberk
Periodikum:ORLICKÝ.net

Město Žamberk ve spolupráci s Městským kulturním podnikem Fidiko, Střediskem volného času Animo Žamberk a Speciální střední školou a základní školou Žamberk Vás srdečně zvou na tradiční ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO STROMU A VÁNOČNÍ JARMARK. Vše se koná v úterý 25. listopadu 2014 od 13:00 hodin na Masarykově náměstí v Žamberku.
Od 13:00 do 18:30 si budete moci projít vánočním jarmarkem s řadou rozmanitých stánků. K zakoupení bude keramika, ryté sklo, svíčky, mýdla, vánoční vazby, výrobky z kožešin, plyše a dřeva, textilie, koření, pletené zboží, vykrajovátka na cukroví, šperky a mnoho dalšího. Mlsné jazýčky budou jistě zajímat trdelníky, frgály, cukroví, langoše, sýry, zabíjačka nebo dobroty z grilu. Pro zahřátí pak bude dostatek horké medoviny, moštu svařeného vína a dobré kávy.

V 15:00 zahájí žáci ZUŠ Petra Ebena hudební program. Následovat bude vystoupení Dětského pěveckého sboru Viola, na který v 16:30 naváže koncert skupiny PPS z Ústí nad Orlicí. Přibližně od půl šesté se budete moci zaposlouchat do vánočního programu žáků Speciální střední školy a základní školy Žamberk. Poté nastane všemi jistě už velmi očekávaná chvíle, a to slavnostní rozsvícení vánočního stromu.

Přijďte se příjemně předvánočně naladit a započít advent na tónech hudby a za vůně horké medoviny.
Foglová Petra, Bc. | dne 20.11.2014Obsah stránky |  Navigace | Úvodní stránka