Obsah stránky | Úvodní stránka
Žamberk na Facebooku (odkaz se otevře v novém okně)  Žamberk na YouTube (odkaz se otevře v novém okně)

Sdružení historických sídel Čech Moravy a Slezska (odkaz se otevře v novém okně)

Napsali o nás ...

Kterak KOULE smetla Divišovo divadlo

Vyšlo dne:22.09.2014
Autor: Fidiko
Periodikum:ORLICKÝ.net

Koule. Dnes už téměř legendární divadelní představení, s nepřekonatelnou Pavlou Tomicovou v hlavní roli. Odvážná komedie z pera Davida Drábka, která rozpoutala vlnu soudních žalob & vypjatých emocí se představila v Žamberku!
Když na jeviště naprosto beznadějně vyprodaného Divišova divadla vtrhl uragán energie jménem Pavla Tomicová, byli diváci u vytržení. Salvy smíchu se prolínaly s dalšími a dalšími aplausy. V typicky „drábkovském“ stylu se tu jak na běžícím páse střídal černý humor, drsná společenská kritika, vztahová zmatenost a okamžiky nepříjemného mrazení v zádech.

A tenhle koktejl protichůdných emocí na žamberské očividně zafungoval! Celé (téměř tříhodinové představení) uteklo tak rychle, že to bylo téměř neuvěřitelné. Sama Pavla Tomicová po představení v zákulisí přiznala, že byla z reakcí publika naprosto nadšená.

Kontroverzní hra zkrátka sklidila ohromný úspěch a diváci se již teď mohou těšit na následující představení Divadelního předplatného v Divišově divadle 2014, komedii OBRAZ slavného brněnského souboru BURANTEATR.
Foglová Petra, Bc. | dne 22.09.2014Obsah stránky |  Navigace | Úvodní stránka