Obsah stránky | Úvodní stránka
Žamberk na Facebooku (odkaz se otevře v novém okně)  Žamberk na YouTube (odkaz se otevře v novém okně)

Sdružení historických sídel Čech Moravy a Slezska (odkaz se otevře v novém okně)

Napsali o nás ...

Motokrosaři se představí v žamberském kotli

Vyšlo dne:07.08.2014
Autor: Miroslav Bednář
Periodikum:Orlický deník

Po dvouměsíční přestávce se v žamberském Kotli opět rozjede motokrosový seriál Nova Motocross Cup 2014. Stáje, závodníci se svými stroji, ale i diváci by si měli zapsat datum 9. srpna.
S přelomem prázdnin se i celý seriál závodů dostane do své druhé poloviny. Všechny dosavadní odjeté závody, které jsou určeny převážně pro hobby jezdce bez jakékoli licence, se setkaly s velmi příznivým ohlasem. Na posledním díle, který se jel právě v Žamberku, bylo registrováno 180 jezdců. „Pokud si chtějí projet trať i licenční jezdci, je to možné, neboť ti mají svou vlastní kategorii," podotkl pořadatel seriálu Jari Kurri.

Přejímky pro nejmladší, kteří startují v dopoledních hodinách, začínají v 6.30 hodin. V dopoledních hodinách pak bude probíhat přejímka závodníků startujících odpoledne. „Všechny na tyto závody srdečně zvu. Přijďte podpořit závodníky a prožít den trochu jinak," dodal Jari Kurri.

Podle posledních informací, které Orlický deník od pořadatelů získal, bude v Žamberku startovat i Petr Bartoš, závodník litomyšlského Orionracing teamu.

Další termíny jsou pak stanoveny na 23. srpna v Rudníku, 13. září v Klášterci nad Orlicí, 27. září v Opatově a vše by se mělo zakončit 18. října na motokrosové trati v Třemošnici.
Foglová Petra, Bc. | dne 18.08.2014Obsah stránky |  Navigace | Úvodní stránka