Obsah stránky | Úvodní stránka
Žamberk na Facebooku (odkaz se otevře v novém okně)  Žamberk na YouTube (odkaz se otevře v novém okně)

Sdružení historických sídel Čech Moravy a Slezska (odkaz se otevře v novém okně)

Napsali o nás ...

Startuje rodinná rallye, akce pro děti budou probíhat po celý víkend

Vyšlo dne:26.04.2014
Autor: Žamberk
Periodikum:ORLICKÝ.net

V 9 hodin ráno startuje z náměstí Generála Knopa třetí ročník amatérské automobilové orientační Rallye Šmídl. Stejně jako v minulých ročnících budou na trase v okolí Žamberka připravena stanoviště, na kterých budou řidiči ve vlastních autech plnit zadané úkoly. Cílem závodu je otestovat navigační schopnosti a týmovou spolupráci posádek.
Na sobotní a nedělní odpoledne je připraven doprovodný program především pro děti. V sobotu v areálu firmy Šmídl se od 14:30 mohou nejen závodníci, ale i široká veřejnost těšit na jízdu na elektro kolech a skútrech, ekonomickou jízdu vozů s Janem Bajgarem, simulaci dopravní nehody, projížďku kamionem, vystoupení tančících psů, břišní a španělské tance, výstavu zvířat, účesy od Jany Kumpoštové, malování na obličej či na prohlídku vozidel IZS.

Novinkou oproti předešlým ročníkům je přesah programu Rallye Šmídl do neděle. Na dětském dopravním hřišti u Penny Marketu bude od 14:00 do 16:00 hodin připraven program pro děti od 6 let a jejich doprovod. Těšit se můžete na ukázky skateboardingu, stánek BESIP a především na soutěže a hry s dopravní tematikou, za jejichž splnění děti získají vstupenky do kina pro celou rodinu.
Promítat se bude animovaný film Turbo v 17:00 hodin v Divišově Divadle.
Foglová Petra, Bc. | dne 28.04.2014Obsah stránky |  Navigace | Úvodní stránka