Obsah stránky | Úvodní stránka
Žamberk na Facebooku (odkaz se otevře v novém okně)  Žamberk na YouTube (odkaz se otevře v novém okně)

Sdružení historických sídel Čech Moravy a Slezska (odkaz se otevře v novém okně)

Napsali o nás ...

Pálení čarodějnic v Žamberku se blíží

Vyšlo dne:24.04.2014
Autor: CEMA Žamberk
Periodikum:ORLICKÝ.net

Občanské sdružení CEMA Žamberk pořádá již třetím rokem pálení čarodějnic pro veřejnost. Akce se bude konat ve středu 30. 4. 2014 na Myslivecké chatě „Pod suticí“ v Žamberku. Připraven je bohatý program pro děti i dospělé, který bude zahájen v 15.30 h. Připraveno bude skvělé občerstvení včetně alko i nealko nápojů.
„Pořádání čarodějnic je již takovou naší tradicí“, říká ředitelka sdružení Ing. Dana Hubálková. A na co se můžete letos těšit? „Odpoledne si užijí převážně děti, pro které jsou nachystány zajímavé soutěže, představí se nám taneční kroužek CEMA a břišní tanečnice Babylenky, dále Vám zazpívá a zahraje hudební skupina Barbušáci z Domova pod hradem Žampach a hřebem večera bude od 19 h skupina Wejvrat“, dodává ředitelka.

Pro návštěvníky bude zajištěno bohaté občerstvení v podobě výborného guláše, pečených kuřat, párků v rohlíku, sladkého pečiva ke kávě a alko i nealko nápojů. „Pro milovníky ohně a opékání, máme samozřejmě k dispozici párky a pruty“, konstatuje Dana Jansová, koordinátorka akce.

Každý účastník, který přijde v převleku, se bude moci zúčastnit soutěže o nejatraktivnější čarodějku nebo čaroděje v dětské nebo „dospělácké“ kategorii. Jako předešlý rok bude moci soutěžit v tipovací soutěži o zajímavé ceny. Vstupné je 50,- Kč pro dospělé a 20,- Kč pro děti.

Občanské sdružení CEMA Žamberk je nezisková organizace, věnující se rodinám a dětem. Nabízí služby v Centru pro rodinu, Domě na půl cesty a v Domově na skalách. Výtěžek z této akce bude použit na provoz těchto služeb. Dále nabízí prodej ručně vyráběných výrobků, půjčovnu dětských karnevalových masek a grafické služby.
Foglová Petra, Bc. | dne 28.04.2014Obsah stránky |  Navigace | Úvodní stránka