Obsah stránky | Úvodní stránka
Žamberk na Facebooku (odkaz se otevře v novém okně)  Žamberk na YouTube (odkaz se otevře v novém okně)

Sdružení historických sídel Čech Moravy a Slezska (odkaz se otevře v novém okně)

Napsali o nás ...

Leona Machálková zazpívala na benefiční akci v Žamberku

Vyšlo dne:04.11.2013
Autor: CEMA Žamberk
Periodikum:ORLICKÝ.net

Leona Machálková podpořila svým vystoupením křest benefičního kalendáře v Divišově divadle v Žamberku.
Na její recitál za doprovodu klavíru se přijeli podívat lidé ze Žamberka i okolí. Akce se zúčastnil také senátor Petr Šilar a starosta Města Žamberk Jiří Dytrt.
Návštěvníci této kulturní akce si pochvalovali jak hudební vystoupení, které uvedl zpěvák a hudebník Michal Horák, tak i benefiční kalendář s názvem „Děti radosti života“. Tento unikátní kalendář s dobročinným podtextem na motivy dětí vytvořilo letos poprvé Občanské sdružení CEMA Žamberk. Po slavnostním křtu kalendáře byli právě návštěvníci akce prvními, kteří si mohli tento kalendář koupit přímo na místě. „Je to velmi pěkný a praktický dárek, jehož koupí navíc podpořím dobrou věc, tak proč ne?“ říká jedna z návštěvnic akce nakupující kalendáře pro své známé. Nyní je pro zájemce kalendář k dostání v Centru pro rodinu na Nádražní ulici 22 v Žamberku.

Celá akce se konala za podpory generálního partnera Generali pojišťovny a.s. a za významné podpory Města Žamberk, Lékáren DZ Pharm, Šmídl s.r.o., tiskárny HRG Litomyšl a profesionálního fotografa Petra Šilara. Všem, kteří se na akci, či tvorbě kalendáře podíleli, tímto velice děkujeme.
Faltusová Zuzana | dne 04.11.2013Obsah stránky |  Navigace | Úvodní stránka