Žamberk na Facebooku (odkaz se otevře v novém okně)  Žamberk na YouTube (odkaz se otevře v novém okně)

Rallye Šmídl a zábavné odpoledne pro širokou veřejnost

V sobotu 22. dubna 2017 se uskuteční už 6. ročník amatérské automobilové orientační soutěže RALLYE ŠMÍDL.
Tato akce je pořádána jako "sranda závod" pro rodiny s dětmi (kategorie Family) a automobilové nadšence (kategorie Hobby). V letošním roce se nám podařilo znovu zapojit i do celorepublikového kalendáře soutěží. Ve startovním poli se tak objeví i kategorie Shell Cup. Do „závodu“, který se jede podle itineráře a při dodržování dopravních předpisů, je možné se hlásit až do 22. dubna. Posádky čekají celkem dvě etapy se zajímavými úkoly, jízda zručnosti i zajímavé ceny. Nemusíte se bát, že by pro vás byla akce složitá nebo nemáte dostatečně rychlé a silné auto. Soutěž probíhá za běžného silničního provozu, o rychlosti a objemu motoru to v žádném případě není!
Ve 14 hodin se otevřou brány firmy Šmídl v Žamberku, kde bude připraven program pro širokou veřejnost: soutěžní stanoviště pro děti, ukázky první pomoci, vyprošťování osob z vozidla, stánek Besipu, Městské policie a Českého červeného kříže. Téma letošního ročníku je ZEMĚDĚLSTVÍ A CHOVATELSTVÍ, proto nebudou chybět vystoupení se zvířaty, práce s lasem a bičem, ukázky výcviku psů, drezůra koní i králičí hop. Připravena jsou také taneční vystoupení, projížďky na koních i kamionem, ukázka požárního útoku, malování na obličej, tvorba účesů a mnoho dalšího.
Co nejsrdečněji Vás zveme na start 6. ročníku Rallye Šmídl a na zábavný odpolední program zdarma. Akce se koná za každého počasí!
Škodová Monika, Mgr. | dne 20.04.2017
Ke stažení:

Dokument: banner | soubor: 33162.jpg | velikost: 0.11 MB   - banner
Dokument: plakát | soubor: 33163.pdf | velikost: 2.47 MB   - plakát
Dokument: plakát zábavné odpoledne | soubor: 33164.pdf | velikost: 2.73 MB   - plakát zábavné odpoledne