Žamberk na Facebooku (odkaz se otevře v novém okně)  Žamberk na YouTube (odkaz se otevře v novém okně)

Sdružení historických sídel Čech Moravy a Slezska (odkaz se otevře v novém okně)

Mobilní rozhlas (odkaz se otevře v novém okně)

Přijďte si prohlédnout návrhy na logo města

Město Žamberk na jaře tohoto roku vyhlásilo veřejnou soutěž na logo a logotyp města. Všechny návrhy jsou nyní k vidění v Turistickém informačním centru na Masarykově náměstí, kde také můžete pro návrhy hlasovat.
Město Žamberk na jaře tohoto roku vyhlásilo veřejnou soutěž na logo a logotyp města. Cíl je jednoznačný - rádi bychom sjednotili vizuální styl města a prezentovali se jednoduchým symbolem, který se pro Žamberk vžije a bude jeho stálou značkou. Logo se objeví na propagačních materiálech i zpravodaji a dalších tiskovinách, na webových stránkách města, které připravujeme také v nové a moderní podobě, na sociálních sítích města a samozřejmě na nejrůznějších dokumentech.

Ceníme si zájmu výtvarníků a grafiků, kteří nám do konce prázdnin doručili své návrhy. Celkem vybíráme ze 14 log od místních umělců i autorů napříč republikou. Komise předloží Radě města Žamberka užší výběr návrhů a doporučí ten nejlepší. Přijďte se i vy na tyto návrhy podívat a hlasovat pro ty, které vás nejvíce osloví - rádi přihlédneme k názoru vás, občanů. Protože návrhy jsou pestré a v tuto chvíli je cílem zúžit jejich výběr, můžete dát hlas až 5 logům, která vás zaujmou. Návrhy jsou vystaveny v Turistickém informačním centru na Masarykově náměstí, těšíme se na vaši návštěvu i hlasy.
Škodová Monika, Mgr. | dne 13.09.2021
logo výstava