Žamberk na Facebooku (odkaz se otevře v novém okně)  Žamberk na YouTube (odkaz se otevře v novém okně)

Sdružení historických sídel Čech Moravy a Slezska (odkaz se otevře v novém okně)

Mobilní rozhlas (odkaz se otevře v novém okně)

Sportovní den mládeže s TAJV v Žamberku je minulostí

Sportovní den mládeže s TAJV v Žamberku se uskutečnil ve čtvrtek 11. listopadu 2021 v odpoledních hodinách v místní sportovní hale U Žirafy.
Jednalo se celkově o 1. ročník sportovní akce TAJV pro místní mládež, žáky ZŠ a hráče 1. FC Žamberk. Účastníci turnaje TAJV společně soutěžili v tenise, házené, florbale, fotbale a frisbee. Celkově byly ve hře 4 soutěžní skupiny po 6-7 hráčích. Každá sportovní aktivita byla doprovázena hudbou a signálním označením se zahájením hry včetně ukončení soutěžního kola.

Do finálového rozstřelu postoupila ta nejlepší skupina dětí, kde si to samotní účastníci rozdali o celkové umístění v turnaji (1. – 3. místo). Nejúspěšnější sportovec ze Žamberka postupuje na Národní finále v Poděbradech (9. 12. 2021), kde bude svým jménem a sportovními výkony reprezentovat město Žamberk.

Nejlepší finalisté turnaje získali věcné odměny, diplomy za umístění na turnaji a mnoho dalších sponzorských cen. Každý účastník akce byl odměněn a motivován k účasti na dalším sportovním projektu TAJV v Žamberku.

Za finanční podporu sportovní akce děkujeme městu Žamberk a všichni se již společně těšíme na 2. ročník turnaje v roce 2022.