Žamberk na Facebooku (odkaz se otevře v novém okně)  Žamberk na YouTube (odkaz se otevře v novém okně)

Sdružení historických sídel Čech Moravy a Slezska (odkaz se otevře v novém okně)

Mobilní rozhlas (odkaz se otevře v novém okně)

Kalendář akcí pro rok 2022

Jako každý rok jsme pro vás připravili kalendář akcí, které plánujeme uskutečnit v roce 2022.
Situace v letošním roce je podstatně příznivější, než tomu bylo v roce minulém, a proto všechny kulturní a společenské akce připravujeme a pevně věříme, že uspořádáme i ty, které se třeba již 2 roky nemohly uskutečnit.

Chystáme pro vás akce tradiční, jako například studentskou jarní slavnost Majáles, festival Orlická brána, divadelně-hudební festival Ejhle, loutka! nebo dny otevřených dveří ve Vonwillerce. Nezapomínáme ani na akce, které měly u veřejnosti velký úspěch, a to například Airshow na žamberském letišti či letos opět velmi úspěšnou mikulášskou jízdu. Na závěr roku pak tradiční předávání Ceny města a rozsvícení vánočního stromu s vánočním jarmarkem. Můžete se těšit i na úplné novinky, jako například výstavu loutek v městském muzeu, druhý ročník soutěže o nejtvrdšího hasiče na Tyršově rozhledně či oslavy 90 let Tyršovy rozhledny.

Kalendář akcí dostanou všichni během měsíce ledna do své schránky, k dostání bude také v Turistickém informačním centru. Zapište si všechny důležité termíny, těšíme se na setkání s vámi!
Suchomelová Kateřina , Ing. | dne 07.01.2022
Kalendář akcí 1Kalendář akcí 2