Krizové zpravodajství

Od 26.11.2021 na dobu 30 dnů je vyhlášen nouzový stav. Z důvodu přijatého krizového opatření (Usnesení vlády ČR č. 1065) byl zatím formálně uveden do pohotovosti Krizový štáb ORP Žamberk. K omezení úředních hodin Městského úřadu Žamberk nedochází.Více na stránkách:  https://koronavirus.mzcr.cz

Žádosti podávejte přednostně přes podatelnu úřadu e-podatelna@zamberk.eu.

Tajemník KŠ ORP Ing. Vladimír Fikejs

 

Žamberk na Facebooku (odkaz se otevře v novém okně)  Žamberk na YouTube (odkaz se otevře v novém okně)

Sdružení historických sídel Čech Moravy a Slezska (odkaz se otevře v novém okně)

Mobilní rozhlas (odkaz se otevře v novém okně)

Sportovní den mládeže s TAJV v Žamberku

Sportovní den mládeže s TAJV v Žamberku se uskuteční ve čtvrtek 11. listopadu 2021 od 16:30 v tělocvičně U Žirafy, ul. 28. října 1375, ve spolupráci s 1. FC Žamberk.
Jedná se o národní projekt, kde všichni účastníci akce soutěží v několika kolektivních sportovních aktivitách (tenis, fotbal, florbal, házená, frisbee, basketbal). Nejúspěšnější skupina dětí v závěrečném rozstřelu v Žamberku bude soutěžit o finálová umístění v turnaji. Hráč, který získá nejvíce bodů v Žamberku, vyhrává první místo včetně vstupenky na Národní finále v Poděbradech (9. 12. 2021). Právě zde bude vítěz turnaje svým jménem a sportovními výkony reprezentovat Žamberk v konkurenci ostatních vítězů z České republiky. Sportovní akce TAJV je podpořena Městem Žamberk.

Těšíme se na vaši účast.

Mgr. Jan Váňa
Organizátor projektu TAJV

Suchomelová Kateřina , Ing. | dne 09.11.2021
Ke stažení:

Dokument: Sportovní den mládeže s TAJV | soubor: 50033.pdf | velikost: 1.02 MB   - Sportovní den mládeže s TAJV