Krizové zpravodajství

Od 26.11.2021 na dobu 30 dnů je vyhlášen nouzový stav. Z důvodu přijatého krizového opatření (Usnesení vlády ČR č. 1065) byl zatím formálně uveden do pohotovosti Krizový štáb ORP Žamberk. K omezení úředních hodin Městského úřadu Žamberk nedochází.Více na stránkách:  https://koronavirus.mzcr.cz

Žádosti podávejte přednostně přes podatelnu úřadu e-podatelna@zamberk.eu.

Tajemník KŠ ORP Ing. Vladimír Fikejs

 

Žamberk na Facebooku (odkaz se otevře v novém okně)  Žamberk na YouTube (odkaz se otevře v novém okně)

Sdružení historických sídel Čech Moravy a Slezska (odkaz se otevře v novém okně)

Mobilní rozhlas (odkaz se otevře v novém okně)

V úterý 23. listopadu rozsvítíme vánoční strom

Již zítra vás srdečně zveme na tradiční akci Rozsvícení vánočního stromu a vánoční jarmark! Bohatý stánkový prodej začíná ve 13 hodin a v průběhu odpoledne se můžete těšit také na vystoupení žamberských škol i školek na pódiu, na závěr se představí také Band Brass Company z Lanškrouna.
A vánoční strom a výzdoba po městě? Vše se rozsvítí s úderem 18. hodiny.
Vážení návštěvníci, prosíme vás o vzájemný ohled a dodržování platných nařízení. Těm jsme i my museli vyjít vstříc, proto budou mezi stánky patřičné vzdálenosti a u každého z nich najdete dezinfekci, obsluha bude mít zakryté dýchací cesty. Stánků může být místo obvyklých 50 asi 40, věříme, že nabídka bude i tak velmi pestrá. Mezi jednotlivými vystoupeními budou větší prodlevy, aby se vystupující nemísili. Prosíme také vás, abyste měli nasazené respirátory a užili si předvánoční atmosféru se vzájemným respektem a ohledem k ostatním účastníkům akce.
Děkujeme a těšíme se na vás.
Škodová Monika, Mgr. | dne 22.11.2021
RVS