Žamberk na Facebooku (odkaz se otevře v novém okně)  Žamberk na YouTube (odkaz se otevře v novém okně)

Sdružení historických sídel Čech Moravy a Slezska (odkaz se otevře v novém okně)

Žamberské listy v roce 2020 a přání redakce

Vážení čtenáři Žamberských listů, jménem celé redakční rady děkuji za Vaši přízeň v letošním roce.
Jsme rádi, že i v konkurenci sociálních sítí žamberskému zpravodaji čtenáři přibývají. Snažíme se přinášet pestrou škálu informací ze všech oblastí života ve městě a jeho blízkém okolí. Zároveň uvítáme i tipy od Vás, čtenářů, jaká témata byste si přáli vidět na stránkách Žamberských listů. Redakci můžete kontaktovat osobně, telefonicky na 465 670 305 nebo e-mailem: redakce@zamberk.eu. Neváhejte se na nás obrátit!
Žamberské listy koupíte i v roce 2020 za 15 Kč na stejných místech jako v letošním roce: v prodejně Konzumu, v drogerii TOP na náměstí Gen. Knopa, v potravinách paní Vávrové v ulici Pionýrů, v bufetu na poliklinice, v obou žamberských papírnictvích (v Nádražní a Kostelní ulici), U Neratovských v areálu Albertina, v prodejně pana Hýbla na Husově nábřeží, v trafice v Nádražní ulici a v Informačním středisku. Předplatitelé najdou Listy ve svých poštovních schránkách. V roce 2020 pro Vás připravíme tradičně 21 čísel, přehled termínů uzávěrek i vydání je přílohou.
Děkujeme všem našim dopisovatelům a spolupracovníkům za vynikající spolupráci, na kterou se těšíme i v novém roce. Přejeme Vám klidný předvánoční čas, veselé Vánoce a v roce 2020 mnoho inspirativních zážitků, dobrých zpráv a příjemných chvil, třeba ve společnosti žamberského zpravodaje!

Monika Škodová, redaktorka
Škodová Monika, Mgr. | dne 17.12.2019
Ke stažení:

Dokument: harmonogram | soubor: 43312.pdf | velikost: 0.1 MB   - harmonogram