Žamberk na Facebooku (odkaz se otevře v novém okně)  Žamberk na YouTube (odkaz se otevře v novém okně)

Sdružení historických sídel Čech Moravy a Slezska (odkaz se otevře v novém okně)

Šmídl se řídil heslem Jedna hala nestačí….

Specialista v oblasti dopravy a průmyslové logistiky, firma Šmídl s.r.o., oslavila ve čtvrtek 14. listopadu další ze svých úspěchů. Ve Vysokém Mýtě slavnostně otevřela další dvě skladovací haly svého logistického centra. Mezi přítomnými hosty byl také starosta města Žamberk Jiří Dytrt.
Slavnostního přestřižení pásky se pak účastnili generální ředitel Radek Odstrčil, jednatelka společnosti Martina Šmídlová, ředitel logistiky Pavel Fajt, starosta Vysokého Mýta Miroslav Soušek a zakladatel a jednatel společnosti Vladimír Šmídl.

Nové haly H2 a H3 se společnosti podařily postavit v rekordním čase tří měsíců. Díky tomu se skladovací prostory rozrostly o dalších 12 000 m2 a skladovací kapacita se navýšila na 50 000 paletových míst. „Dnešní den znamená velký milník v historii firmy. Ztrojnásobili jsme kapacity, takže to pro nás je velký skok kupředu,“ okomentoval výstavbu generální ředitel firmy Radek Odstrčil. Galavečer, kterým provázel Vojtěch Bernadský, nesl příhodný název „Jedna hala nestačí“ Celý večer se tak nesl v atmosféře agenta 007. Díky novým skladovacím halám může firma zaměstnat na dvě desítky nových pracovníků, a protože patří k největším ryze českým logistickým společnostem v republice je její další meta jasná – dosáhnout miliardového obratu.

Hana Hlavová
referent marketingu a obchodu
Borovičková Kamila, Bc. | dne 21.11.2013
Šmídl halaŠmídl stříhání páskyŠmídl hala II.