Žamberk na Facebooku (odkaz se otevře v novém okně)  Žamberk na YouTube (odkaz se otevře v novém okně)

Sdružení historických sídel Čech Moravy a Slezska (odkaz se otevře v novém okně)

Mobilní rozhlas (odkaz se otevře v novém okně)

Město Žamberk se představí na veletrhu Infotour a cykloturistika 2020

Veletrh Infotour a cykloturistika je největším veletrhem cestovního ruchu ve východních Čechách. 21. ročník přehlídky turistických zajímavostí, měst, regionů, cestovních kanceláří, poskytovatelů služeb i regionálních produktů se uskuteční v 13. a 14. března 2020 a město Žamberk na něm nebude chybět.
Vstup na veletrh je zdarma a na oba výstavní dny je připraven bohatý doprovodný program, jako jsou besedy cestovatelů, autogramiády knih a prezentace turistických atraktivit. A co se návštěvníci dozvědí u našeho stánku? Předáme jim kompletní informace o turistických atraktivitách v Žamberku, pozveme je do městského i hasičského muzea, do Muzea starých strojů a technologií, na Tyršovu rozhlednu i do aquaparku. Nebude chybět prezentace fotografií z města i akcí, připraveny máme propagační materiály i drobné dárky. Budeme zvát na akce, které se v Žamberku letos uskuteční, a rádi sdělíme informace k možnostem ubytování i o dalších zajímavostech, které Žamberk nabízí.
Doprovodný program nabídne zajímavé besedy a projekce, v pátek např. O zemi, kterou žádná cestovní agentura nemá v nabídce (Středoafrická republika), Město Kaštela (Chorvatsko) nebo Keňa – země mnoha tváří. V sobotu se můžete těšit na přednášku Laos – po proudu Mekongu, Příroda Kazachstánu nebo Geoparky a udržitelnost turismu a mnohé další.
pátek 13. března 10–18 hodin
sobota 14. března 9–17 hodin
Kongresové centrum Aldis Hradec Králové
Škodová Monika, Mgr. | dne 03.03.2020
infotour 2020