Žamberk na Facebooku (odkaz se otevře v novém okně)  Žamberk na YouTube (odkaz se otevře v novém okně)

Sdružení historických sídel Čech Moravy a Slezska (odkaz se otevře v novém okně)

Sloupek starosty - archiv

Poslanecký den - tisková zpráva

Žamberk se rozvíjí, bude mít společenský sál a bazén. Město však trápí dopravní obslužnost a město chce zastavit nesmyslné rušení vlaků.

Ohňostroj 2012

Pro zájem občanů a podnikatelů o spolufinancování ohňostroje konaného dne 01.01.2012 na Masarykově náměstí v Žamberku sdělujeme bankovní spojení pro možné zaslání finančních darů. Česká spořitelna, a. s., Žamberk, číslo účtu: 19-132 132 0309/0800, variabilní symbol: 2012.

Poslanecký den Ing. Radima Jirouta, MBA v Žamberku

Dne 13. září navštívil v rámci poslaneckého dne město Žamberk pan poslanec Ing. Radim Jirout, MBA (ODS). Průvodcem po celý den se mu stal starosta města pan Jiří Dytrt, který se bravurně ujal role hostitele a reprezentanta města v jedné osobě.

Informace o rozhodnutí ÚOHS

Vážení spoluobčané,
podáváme Vám informaci ve věci aktuálního rozhodnutí předsedy Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže k veřejné zakázce "Regenerace a revitalizace veř. prostranství včetně veř. zeleně a parkovacích ploch – pěší zóna Žamberk – dodavatel stavby II".

Setkání starostů obcí se zástupci firmy OREDO

Dne 20. září 2011 v dopoledních hodinách proběhla porada starostek a starostů obcí obvodu s rozšířenou působností v Žambersku, kterou svolal starosta Jiří Dytrt.

Den otevřených dveří

Dne 23.9.2011 proběhl den otevřených dveří nízkoprahového zařízení "Centra pod střechou" ve městě Letohrad. Akce se konala v areálu Centra pod střechou v Letohradě a navštívilo ji přes 100 lidí.

Shock Cup 2011 premiérově v Žamberku

Předposlední závod letošního ročníku seriálu SHOCK CUP 2011, „Mistrovství České republiky off road tech trial“ se uskutečnil o víkendu 3. a 4. září 2011 premiérově v Žamberku. Patronát nad čtvrtým závodem převzal starosta města Žamberk pan Jiří Dytrt.

Víceúčelové hřiště ve Sportovním areálu Pod Černým lesem

Město Žamberk zahájilo výstavbou víceúčelového sportovního hřiště II.etapu rozvoje areálu aktivní turistiky v lokalitě Pod Černým lesem, který bude financován za podpory ROP NUTS II. Severovýchod.

Poděkování za dlouholetou práci

S odchodem do starobního důchodu a s ukončením činnosti učitelky základní školy 581, v Žamberku poděkoval starosta města Jiří Dytrt s místostarostkou Jiřinou Jirešovou společně s ředitelem ZŠ 581 v Žamberku Jaroslavem Tajbrem paní Vlastě Polanské.

Tisková zpráva

Ape Tour 2011 v Žamberku!

Tisková zpráva

Dne 5. září 2011 v 10.00 hod. na dětském dopravním hřišti v Žamberku ve sportovním areálu u Penny marketu, bude slavnostně předáno do užívání rozšířené vybavení dětského dopravního hřiště o světly řízené křižovatky a osazení simulátoru železničního přejezdu.

Tisková zpráva

Vydány tipy na nejlepší cyklovýlety v Orlickém cyklo&in-line království!

Poděkování

Poděkování zástupci velitele sboru dobrovolných hasičů Jiřímu Chládkovi.

Informace

Informace o financování investičních akcí města na rok 2011 dle schváleného rozpočtu města
a odpověď na stanovisko koalice SNK Nezávislí, STAN a KDU-ČSL.

O optimalizaci se jednalo v Žamberku

Žamberk (31. 5. 2011) – Projednání záměru optimalizace veřejné dopravy Pardubického kraje na úrovni obce s rozšířenou působností se dnes dopoledne uskutečnilo v Žamberku.

Starší zprávy:    1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24