Žamberk na Facebooku (odkaz se otevře v novém okně)  Žamberk na YouTube (odkaz se otevře v novém okně)

Sdružení historických sídel Čech Moravy a Slezska (odkaz se otevře v novém okně)

Sloupek starosty - archiv

PF 2011

Vážení spoluobčané,

dovolte, abychom Vám poděkovali za spolupráci v uplynulém roce
a do nového roku 2011 popřáli hodně pracovních i osobních úspěchů.

Za radu města Jiří Dytrt, starosta

Odpovědi po zvolení

Odpovědi na otazky, položené starostovi města po zvolení.

Otevření nové kuchyně

Dne 10. listopadu t.r. proběhlo slavnostní otevření rekonstruované kuchyně v zámeckých prostorách Střední školy obchodu, řemesel a služeb Žamberk.

Město Žamberk převzalo dekret na dotaci

Dne 10. listopadu převzal starosta města Jiří Dytrt dekret na dotaci z Regionálního operačního programu NUTS II Severovýchod z rukou předsedy Regionální rady a pardubického hejtmana Mgr. Radko Martínka.

PODĚKOVÁNÍ zastupitelům a radním města Žamberka

I v tomto volebním období se v Žamberku mnohé změnilo a událo a na tváři města a na životě v něm je to rozhodně znát. Děkuji všem radním a zastupitelům, kteří se podíleli na projednávání jednotlivých investičních akcích a při schvalování rozpočtů a rozpočtových změn na jednotlivé roky.

Informace o výstavbě víceúčelové sportovní haly

Na jednání zastupitelstva města dne 3. listopadu 2009 byla schválena Smlouva o dílo na výstavbu víceúčelové sportovní haly v Žamberku.

Pozvánka na slavnostní otevření Divišova divadla

Vážení spoluobčané přijměte pozvání na slavnostní otevření zrekonstruovaného Divišova divadlo dne 27. října 2010 od 17 hodin.

Vyjádření ÚOHS

Výsledek šetření Úřadu pro hospodářskou soutěž ve věci postupu při zádávání veřejné zakázky "Regenerace a revitalizace veř. prostranství včetně veř. zeleně a parkovacích ploch - Pěší zóna Žamberk - dodavatel stavby".

Poděkování

Poděkování za dlouholetou práci a spolupráci Janu Martincovi

Zhodnocení volebního období

Vážení občané, přede dvěma roky jsem po odvolání bývalého starosty přijal mandát na dva roky dovést město k řádným volbám.

Tisková zpráva ze slavnostního předání 16 nových bytů v lokalitě Velký hájek.

dne 6. září 2010 od 13 hodin proběhlo slavnostní předání a prohlídka nově postavených 16 bytů a otevření komunikace v lokalitě Velký Hájek v Žamberku ( za firmou Rieter Žamberk).

Poděkování paní ředitelce Centra sociální péče v Žamberku

S nástupem po mateřské dovolené Mgr. Mirky Krajčírové zpět na funkci ředitelky do Centra sociální péče města Žamberk odchází Mgr. Marie Grombířová – provdaná Kubištová.

VÁM VŠEM VELKÉ DÍKY!

Ve dnech 11. a 12.srpna 2010 byla starostou města Žamberka vyhlášena Humanitární sbírka na pomoc oblastem postižených ničivými povodněmi, především občanům Frýdlantu v Čechách a okolí.

Mapa čísel popisných

Vážení spoluobčané, na základě rozhodnutí rady města bylo schváleno vydání mapy čísel popisných města Žamberka. Tuto mapu vydal Mgr. Miloš Krejčí ve spolupráci s informačním střediskem v Žamberku.

"Stop pěstírnám marihuany"

Dopis Národní protidrogové centrály, adresovaný občanům.

Starší zprávy:    1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23