Žamberk na Facebooku (odkaz se otevře v novém okně)  Žamberk na YouTube (odkaz se otevře v novém okně)

Rallye Šmídl

Kdy: sobota 22. dubna 2017 od 08:00 hod.
Kde:Žamberk a okolí; areál firmy Šmídl
Pořádá: Středisko volného času, ANIMO, Žamberk
Duben, měsíc bezpečnosti, se nezadržitelně blíží a s ním i start již 6. ročníku AMATÉRSKÉ automobilové orientační soutěže RALLYE ŠMÍDL. Pro letošní rok byl stanoven termín na sobotu 22. dubna 2017.
Tato akce je pořádána jako "sranda závod" pro rodiny s dětmi (kategorie Family) a automobilové nadšence (kategorie Hobby). V letošním roce se nám podařilo znovu zapojit i do celorepublikového kalendáře soutěží. Ve startovním poli se tak objeví i kategorie Shell Cup.
Ve 14 hodin se otevřou brány firmy Šmídl v Žamberku, kde bude připraven program pro širokou veřejnost. Soutěžní stanoviště pro děti, ukázky první pomoci, vyprošťování osob z vozidla, stánek Besipu, Městské policie a Českého červeného kříže. Téma letošního ročníku je ZEMĚDĚLSTVÍ A CHOVATELSTVÍ. Nebudou tak chybět vystoupení se zvířaty a mnoho dalších překvapení.
Co nejsrdečněji Vás zveme na start 6. ročníku Rallye Šmídl. Nemusíte se bát, že by pro vás byla akce složitá, nebo že nemáte dostatečně rychlé a silné auto. Soutěž probíhá za běžného silničního provozu a je nutné dodržovat dopravní předpisy. O rychlosti a objemu motoru to v žádném případě není.

školní jídelna Žamberk
7:00 - 8:00 přejímka soutěžních posádek, 8:00 - 8:30 rozprava, 9:15 start do první etapy

firma Šmídl Žamberk
12:30 start do druhé etapy, 14:00 zahájení programu pro veřejnost, 17:00 vyhlášení výsledků
Web:http://www.smidl.cz
Na mapě:
GPS:
Vloženo / datum poslední změny: 12. 01. 2017 / 27. 03. 2017
Odpovědná osoba: Škodová Monika, Mgr.
Kategorie: Ostatní