Žamberk na Facebooku (odkaz se otevře v novém okně)  Žamberk na YouTube (odkaz se otevře v novém okně)

Sdružení historických sídel Čech Moravy a Slezska (odkaz se otevře v novém okně)

Vagamundos - Vandráci na cestách

Kdy: čtvrtek 24. ledna 2019 od 18:00 hod., 20:30 hod.
Kde:Divišovo divadlo
Pořádá: Městský kulturní podnik - FIDIKO Žamberk
OBĚ PŘEDSTAVENÍ JSOU V TUTO CHVÍLI VYPRODÁNA!

Herci Pavel Liška, Jan Révai a režisér Hynek Bernard si říkají Vagamundos (Vandráci) a naposledy na svých motorkách vandrovali 3 měsíce po středoamerických cestách. Nenechte si ujít vyprávění Pavla Lišky a Jana Révaie o jejich dobrodružství na dvou kolech.

Vandrácká výprava začala v Panamě a pak si to už tři Vagamundos zamířili do Kostariky. Tropická země, tropické lijáky a Vagamundos v deštném pralese – pěkná očista těla i duše. Před Hondurasem je varovali všichni a všude, a tak tudy co nejrychleji profrčeli. Chudá země veselých lidí a krásných pláží – to je Salvador, ale Vagamundos se už nemůžou dočkat Guatemaly, kde si od sebe dávají oraz a každý si užívá tuhle krásnou a bezpečnou zemi po svém. Spojují je až mayské riuny Tikal. V Belize se prokousávají pralesem k dalším mayským ruinám. Vodopády, úžasný offroad, prostě zenová záležitost.

Poslední hranice na jejich cestě jsou ty do Mexika. Tady je čeká i jejich první potápění s lahví na zádech v životě. Vagamundos se středním Mexikem prokousávají až do hor a lesů, kde vymění ocelové oře za ty čtyřnohé a s nimi stoupají dál. Až na vrchol sopky Nevado de Toluca už ale musí po svých.

KDY: čtvrtek 24. ledna 2019 od 18:00 hod.
čtvrtek 24. ledna 2019 od 20:30 hod.
KDE: Divišovo divadlo v Žamberku
VSTUP: 270 Kč

Předprodej vstupenek v kanceláři MKP FIDIKO (budova Divišova divadla, vchod z pravé strany budovy - od parkoviště) a na telefonu 465 614 583.

OBĚ PŘEDSTAVENÍ JSOU V TUTO CHVÍLI VYPRODÁNA!
Vloženo / datum poslední změny: 19. 12. 2018 / ---
Odpovědná osoba: Urbánková Alena
Kategorie: Divadelní představení